+38 044 390 9090

+38 068 390 90 90

Жовті кали Київ, Україна, світ

Жовті кали Київ, Україна
Ходять легенди, що одного разу нещадний вождь племені захотів одружитися на дівчині. Отримавши у відповідь відмову, напав він на село і забрав її силою. Чоловіки-добувачі завжди отримують те, в чому вони зацікавлені. Після весільної церемонії, кинулася дівчина у весільній сукні в багаття, але боги змилувались над нею і перетворили цю чарівну леді в прекрасну квітку - каллу. З тих самих пір, ця квітка оберігає дівчат і допомагає їм боротися за своє щастя. Такий собі символ жіночої сили.

Весільний квітка - жовті кали

Саме в зв'язку з такою легендою, ці квіти асоціюються з найщасливішим днем ​​в житті двох молодих закоханих людей. Ця квітка поєднав в собі екстравагантність і елегантність, простоту і витонченість. Жовті кали також прийнято вважати символом багатства і достатку. А чи не з цього чи захоче почати своє сімейне життя закохана пара?
 
Незважаючи на традиційне застосування, таку квітку буде розкішним подарунком на будь-якому торжестві. Калла - це також знак подяки або ж вираження своїх ніжних почуттів близькій вам людині. Щоб довше насолоджуватися її пишністю і божественним ароматом - просто міняйте воду щодня і подрезайте стебло. Таким чином, ви збережете красу і свіжість букета на довгі дні і навіть тижні.
 
Безперечно, якщо вже вам довелося вибирати букет, ви хочете безпомилково потрапити в ціль і порадувати майбутнього власника. З огляду на значення використовуваних кольорів, ви не прогадаєте. У світі існує близько 30 видів жовтих калл і всі вони мають найрізноманітніші відтінки і нотки, від смачно-лимонного до насиченого жовтого і практично вогненно-оранжевого кольору. У кожній країні прийнято по-своєму викладати символіку того чи іншого кольору. У Європі жовтий символізує красу, витонченість і грацію. Кожній жінці буде приємно усвідомлювати, що ви врахували цей факт при виборі презенту.

Букети жовтих калл - то, що варто придбати хоча б раз в житті!доставка квітів кур'єром київ

Чистота ліній та форми калл дозволяє чарівницям-флористів створювати в своїх фантазіях букети різноманітних форм і розмірів. Багаторічний досвід дозволяє нам втілювати все, навіть найсміливіші задуми, в реальність!
 
Обдумуючи як ви подаєте букет з жовтих калл, не варто відкидати і варіант різноманітних поєднань. Вдалим колірним симбіозом будуть жовтий і фіолетовий, жовтий і білий, персиковий і насичено бордовий. Всілякі існуючі відтінки дозволяє підійти до справи креативно: пробувати, підбирати, поєднувати, щоб в результаті отримати досконалий букет.
 
Якщо хочете щоб букет виглядав ювелірно, спробуйте з'єднати в одне ціле жовту каллу і білі лілії, орхідеї або троянди. Не бійтеся "грати" з формою квітки або довгою стебла. Навіть не сумнівайтеся в тому, що в результаті такі комбінації дадуть вельми цікавий результат. Будь-то маленький круглий або ж пишний довгий букетик, він буде виглядати розкішно.
 
При складанні весільного букета варто додати зелене листя, які будуть підкреслювати і виділяти жовтий колір. Додавши блискучий камінь, трохи стрічок, ви отримаєте елегантність і стиль в одному флаконі. Ми з величезною радістю підкажемо вам всі тонкощі вибору, а також допоможемо створити шматочок незабутнього моменту у вашому житті!
Самовывоз

Адреса: Киев, Украина, Константиновская 56а, .
Телефон: +38 044 390 9090.
Емейл: [email protected]

Киев - безкоштовна доставка кур'єром (с 09:00 до 21:00)!

Намекнуть о подарке:

Закажите обратный звонок!