+38 044 390 9090

+38 068 390 90 90

Квіти оптом Київ

Підбір по параметрах
Ціна
collapse
1грн.
10000грн.
-
Висота
collapse
5см.
200см.
-
Кількість квітів
collapse
1шт.
1001шт.
-
Квіти
collapse
Кольори
collapse
Кому
collapse
Привід
collapse
 • Букет

  SP 9016

  От  268 грн.

  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5
  32 см.

  Хризантема зелена (1 шт.) , Гербера помаранчева (1 шт.) , Аспідістра (1 шт.) , Декоративні елементи (1 шт.) , Хризантема жовта (1 шт.) , Фенікс (1 шт.) , Упаковка (1 шт.) , Стрічка (1 шт.)

  Замовити Детальніше
 • Букет

  SP 9031

  От  439 грн.

  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5
  50 см.

  Альстромерія різнокольорова (15 шт.) , Упаковка (1 шт.) , Зелень (1 шт.) , Стрічка (1 шт.)

  Замовити Детальніше
 • Букет

  SP 9028

  От  355 грн.

  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5
  17 см.

  Цукерки «Королівський шедевр» 125 г (1 шт.) , Мікс сезонних квітів (5 шт.) , Оазис (1 шт.) , Стрічка (1 шт.) , Декоративні елементи (3 шт.) , Зелень (1 шт.)

  Замовити Детальніше
 • Букет

  SP 9029

  От  394 грн.

  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5
  35 см.

  Троянда кущова кремова (3 шт.) , Троянда кущова рожева (3 шт.) , Троянда кущова червона (3 шт.) , Упаковка (1 шт.) , Стрічка (1 шт.)

  Замовити Детальніше
 • Букет

  SP 9026

  От  410 грн.

  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5
  10 см.

  Мікс сезонних квітів (7 шт.) , Цукерки Raffaello 150 г (1 шт.)

  Замовити Детальніше
 • Букет

  SP 9027

  От  375 грн.

  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5
  8 см.
 • Букет

  SP 9024

  От  430 грн.

  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5
  35 см.

  Цукерки Raffaello 150 г (1 шт.) , Рускус (3 шт.) , Троянда червона (5 шт.) , Аспідістра (3 шт.) , Берграсс (1 шт.) , Упаковка (1 шт.) , Стрічка (1 шт.)

  Замовити Детальніше
 • Букет

  SP 9023

  От  300 грн.

  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5
  35 см.

  Троянда коралова (3 шт.) , Гіперікум червоний (2 шт.) , Берграсс (1 шт.) , Зелень (1 шт.) , Стрічка (1 шт.) , Упаковка (1 шт.)

  Замовити Детальніше
 • Букет

  SP 9021

  От  413 грн.

  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5
  35 см.

  Гербера рожева (5 шт.) , Троянда кущова кремова (2 шт.) , Альстромерія рожева (2 шт.) , Упаковка (1 шт.) , Стрічка (1 шт.) , Берграсс (1 шт.)

  Замовити Детальніше
 • Букет

  SP 9022

  От  282 грн.

  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5
  30 см.

  Орхідея рожева (3 шт.) , Зелень (2 шт.) , Упаковка (1 шт.) , Стрічка (1 шт.)

  Замовити Детальніше
 • Букет

  SP 9018

  От  302 грн.

  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5
  22 см.

  Хризантема біла (1 шт.) , Хризантема рожева (1 шт.) , Гіпсофіла біла (1 шт.) , Колоски (11 шт.) , Рускус (1 шт.) , Кашпо (1 шт.) , Оазис (1 шт.)

  Замовити Детальніше
 • Букет

  SP 9020

  От  400 грн.

  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5
  35 см.

  Троянда рожева (9 шт.) , Аспідістра (6 шт.) , Упаковка (1 шт.) , Стрічка (1 шт.)

  Замовити Детальніше
 • Букет

  SP 9019

  От  284 грн.

  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5
  35 см.

  Цукерки Raffaello 150 г (1 шт.) , Рускус (3 шт.) , Троянда біла (3 шт.) , Аспідістра (3 шт.) , Стрічка (1 шт.) , Упаковка (1 шт.)

  Замовити Детальніше
 • Букет

  SP 9017

  От  222 грн.

  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5
  32 см.

  Гербера різнокольорова (3 шт.) , Зелень (1 шт.) , Упаковка (1 шт.) , Стрічка (1 шт.)

  Замовити Детальніше
 • Букет

  SP 9025

  От  347 грн.

  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5
  17 см.

  Кашпо (1 шт.) , Гвоздика (4 шт.) , Альстромерія рожева (1 шт.) , Статиця синя (1 шт.) , Роза кущова (2 шт.) , Зелень (1 шт.) , Оазис (1 шт.)

  Замовити Детальніше
Показать все букеты

Дуже легко отримати квіти оптом в Києві!

 

Флористика - один з найбільш популярних і затребуваних видів мистецтва сучасності. Переважна більшість яскравих, красивих і зворушливих подій неодмінно супроводжують саме квіти, причому найрізноманітніші. Їх можуть використовувати як для декорації простору, так і для прикраси жіночих зачісок, і навіть тортів! І якщо мова йде про якісь масштабні події - квітів потрібно дуже багато, а найвигідніше купувати квіти оптом. Адже чим більше кількість - тим більше спокуслива вартість одиниці товару. І якщо ви зіткнулися з такою необхідністю - не витрачайте час на безглузді катання по місту. Все, що вам потрібно, вже є в UFL.

 

Відкрили свій квітковий бізнес? Тоді вам точно знадобляться квіти оптом в Києві!

Мабуть, найкрасивіший бізнес, який тільки можна було б придумати - квітковий. Це завжди гарний настрій, завжди достаток п'янких ароматів, завжди яскраво, ефектно. А у власників ще один величезний бонус - їм не доводиться ламати голову над тим, що дарувати близьким людям на свята. Ви можете бути вже досвідченим підприємцем і думати, де знайти постачальника для більш плідної і взаємовигідної співпраці, а можете тільки починати. Все це не має значення для квіткового гіганта UFL, якщо ви твердо мають намір купити квіти оптом. Київ не перестає дивувати достатком найрізноманітніших пропозицій і тут, справедливо, можна знайти абсолютно все. Ми ж вам пропонуємо знаходити саме те, що вам потрібно, причому на найвигідніших для вас умовах.

 

Що ж ми можемо вам запропонувати? Як мінімум - довгий і надійне партнерство. А крім цього:

· Широкий асортимент. Ще жодна компанія в Україні, яка займається рослинами, які не досягла такого масштабного рівня, як зробила це UFL. Ми невпинно поповнюємо свої каталоги новою продукцією і вам, напевно, буде цікаво вивчити всі пропозиції, які доступні на нашому сайті.

· Лояльна цінова політика. Ми вже зрозуміли, що вам потрібні квіти в Києві. Гурт - краще рішення, що дозволяє істотно економити на закупівлі. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нам формувати ціну, яка буде влаштовувати кожну зі сторін.

· Найкоротші терміни доставки. За роки свого існування нам вдалося стерти кордони між десятками країнами. Ми працюємо не тільки в Києві, а й у багатьох інших містах України, а також за межами країни. При цьому, для нас не проблема доставляти квіти з однієї країни в іншу, а робимо ми це не тільки швидко, але і з урахуванням всіх правил транспортування ніжних і вразливих рослин.

 

Загалом, вирішено: в світі немає нічого прекраснішого, ніж живі квіти. Оптом в Києві ви знайдете найрізноманітніші пропозиції, але кращі, звичайно ж, від компанії UFL. Ми будуємо відносини із своїми клієнтами відносини назавжди! Ви переконаєтеся в цьому відразу ж, як оформите своє перше замовлення. Комфортна співпраця з нами починається прямо з цього моменту!

 

Величезний Київ: квіти оптом потрібні не тільки підприємцям!

Зрозуміло, не тільки в бізнесі можуть стати в нагоді квіти у великій кількості. Найграндіознішими приводами, за якими проводиться опт, можна вважати наступні:

· Весілля - торжество єднання закоханих сердець. Найкрасивіший і зворушливе свято, який хоча б раз у житті повинен бути у кожної людини. І просто неможливо уявити цей день без квітів. Мова не про тих букетах, які неодмінно подарують гості. Ми говоримо про прикраси. І в такій ситуації квіти оптом в Києві будуть дуже доречними. Спорудити шикарну арку, де молодята будуть вимовляти клятви любові один одному, прикрасити банкетний зал ... Без цього весілля буде неповноцінною.

· День народження. Найчастіше велика кількість самих різних рослин прігождаются при організації торжества для людей більш солідного віку. У такі дні, і справді, все потопає в розкішних дарах природи, наскрізь просочуючи все навколо своїми божественними ароматами. 

· Корпоративні свята. Якщо ви - власник власної компанії, ви точно знаєте, для чого існує продаж квітів оптом в Києві і чим вона вигідна. Вам неодмінно доведеться привітати всіх своїх жінок-колег з 8 березня, або взагалі всіх співробітників з професійним святом. У такій ситуації можна обійтися симпатичними букетами. А якщо мова про корпоратив - прикрашайте зал урочистих подій правильно, - квітами.

Взагалі є дуже багато приводів, за якими може виникнути необхідність в тому, щоб купити оптом квіти. Київ, як столиця, здивує вас величезною кількістю доступних пропозицій за різними цінами і вам точно буде з чого вибирати. Але перевагу варто віддати саме UFL.

 

Чим вигідний опт? Квіти в Києві майже даром! Знайдете десь ще?

Крім вартості, оптові закупівлі в компанії UFL вигідні ще й з інших причин:

· Ми ретельно стежимо за якістю нашої продукції. Для нас весь товар, який ми надаємо - це наше обличчя, наша репутація. Ми цінуємо довіру своїх клієнтів і не мають наміру його підводити. Тому, ви можете бути впевненими в тому, що ви купуєте найсвіжіші, доглянуті рослини.

· Ми готові надати найвигідніші ціни. Звичайно, якщо вивчати ринок і дивитися на оточуючих постачальників, можна розгубитися. Особливо, якщо ви - новачок в цьому бізнесі. Але купити квіти в Києві оптом просто тільки в тому випадку, якщо ви звертаєтеся в надійну, перевірену компанію.

· Виробничі потужності UFL дозволяють нам реалізовувати найрізноманітніші завдання. Це означає, що ви можете купувати як квіти поштучно, так і готові квіткові композиції, архітектура яких продумана до дрібниць і вже отримала заслужені позитивні відгуки тисяч задоволених одержувачів.

· Наявність супутніх товарів. До квітів, звичайно ж, потрібні подарунки. Втім, деякі букети можуть бути цілком самостійним презентом. Але якщо у вас виникає необхідність - у нас же ви можете знайти що завгодно: від букетів з цукерок до величезних м'яких іграшок і подарунків-вражень.

· Наші кур'єри особисто доставляють квіти оптом по Києву: Нивки, Оболонь або Лівобережна - не має значення. Ми своєчасно привеземо ваше замовлення в будь-який куточок столиці. Якщо потрібно - доставимо за межі мегаполісу.

 

Це - основний перелік наших достоїнств, причин, за якими тисячі покупців вже віддають перевагу саме нам. Ми прекрасно знаємо, що у вас, як у покупця, є перелік своїх вимог до покупки і, зрозуміло, бюджет. Компанія UFL є дуже лабільною і завжди йде назустріч своїм клієнтам. Це означає, що на свої квіти оптом в Києві ви отримаєте найвигідніші ціни, ми подбаємо про те, щоб ви залишалися задоволеними нашими послугами і повернулися до нас знову.

Самовывоз

Адреса: Киев, Украина, Константиновская 56а, .
Телефон: +38 044 390 9090.
Емейл: [email protected]

Киев - безкоштовна доставка кур'єром (с 09:00 до 21:00)!

Намекнуть о подарке:

Закажите обратный звонок!