+38 044 390 9090

+38 068 390 90 90

Клематис Київ

Підбір по параметрах
Ціна
collapse
1грн.
10000грн.
-
Висота
collapse
5см.
200см.
-
Кількість квітів
collapse
1шт.
1001шт.
-
Квіти
collapse
Кольори
collapse
Кому
collapse
Привід
collapse
 • Букет Касабланка

  Касабланка

  SP 8748

  1053 грн.

  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5
  40 см.

  Трахеліум фіолетовий (2 шт.) , Клематис (2 шт.) , Антуріум зелений (2 шт.) , Кала біла (3 шт.) , Брасіка (капуста) (2 шт.) , Гвоздика зелена (2 шт.) , Троянда біла (5 шт.) , Брунія (2 шт.) , Статиця синя (2 шт.) , Упаковка (1 шт.) , Стрічка (1 шт.)

  Замовити Детальніше
 • Букет Лагідний небосхил

  Лагідний небосхил

  SP 8712

  1069 грн.

  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5
  30 см.

  Статиця синя (4 шт.) , Клематис (5 шт.) , Кала біла (3 шт.) , Гвоздика біла (3 шт.) , Зелень (1 шт.) , Стрічка (1 шт.) , Орхідея Ванда (1 шт.) , Трахеліум зелений (3 шт.) , Фрезія біла (5 шт.)

  Замовити Детальніше
 • Букет

  SP 8997

  1774 грн.

  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5
  25 см.

  Фрезія жовта (17 шт.) , Трахеліум бузковий (3 шт.) , Гвоздика біла (3 шт.) , Клематис (3 шт.) , Еустома фіолетова (2 шт.) , Евкаліпт (1 шт.) , Зелень (1 шт.) , Оазис (2 шт.) , Коробка (1 шт.)

  Замовити Детальніше
 • Букет

  SP 8977

  2011 грн.

  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5
  40 см.

  Кала (5 шт.) , Роза кущова (7 шт.) , Гвоздика кущова (5 шт.) , Клематис (5 шт.) , Троянда кремова (6 шт.) , Трахеліум (3 шт.) , Бувардія (4 шт.) , Евкаліпт (1 шт.)

  Замовити Детальніше
 • Букет Хвилинна ніжність

  Хвилинна ніжність

  SP 8897

  2188 грн.

  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5
  25 см.

  Флористична скриня (1 шт.) , Оазис (1 шт.) , Троянда рожева (5 шт.) , Орхідея Ванда (2 шт.) , Клематис (2 шт.) , Ірис синій (7 шт.) , Еустома біла (2 шт.) , Троянда кущова кремова (3 шт.) , солидаго (2 шт.) , Евкаліпт (3 шт.)

  Замовити Детальніше
 • Букет Танок лiта

  Танок лiта

  SP 8882

  850 грн.

  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5
  25 см.

  Гвоздика світло-рожева (3 шт.) , Клематис (1 шт.) , Тюльпан фіолетовий (3 шт.) , Троянда кущова рожева (3 шт.) , Фрезія рожева (3 шт.) , Еустома салатова (3 шт.) , Евкаліпт (2 шт.) , Оазис (1 шт.) , Упаковка (1 шт.) , Стрічка (1 шт.) , Брассика фіолетова (1 шт.)

  Замовити Детальніше
 • Букет Весільний бриз

  Весільний бриз

  SP 9042

  1081 грн.

  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5
  25 см.

  Ранункулюс рожевий (5 шт.) , Клематис (4 шт.) , Хамелаціум білий (3 шт.) , Еустома біла (4 шт.) , Фрезія малинова (3 шт.) , Зелень (1 шт.) , Стрічка (1 шт.)

  Замовити Детальніше
 • Букет Тосканьський вечір

  Тосканьський вечір

  SP 8784

  1140 грн.

  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5
  25 см.

  Краспедія (3 шт.) , Гвоздика фіолетова (3 шт.) , Еустома салатова (3 шт.) , Зелень (1 шт.) , Троянда кущова жовта (3 шт.) , Клематис (3 шт.) , Скімія (2 шт.) , Коробка кругла  (1 шт.) , Оазис (2 шт.) , Брассика фіолетова (1 шт.)

  Замовити Детальніше
 • Букет Ангельська лагідність

  Ангельська лагідність

  SP 8681

  1605 грн.

  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5
  20 см.

  Альстромерія біла (2 шт.) , Коробка (1 шт.) , Оазис (3 шт.) , Зелень (1 шт.) , Троянда біла (9 шт.) , Стрічка (1 шт.) , Евкаліпт (5 шт.) , Геллеборус (морозник) (5 шт.) , Клематис (5 шт.)

  Замовити Детальніше
 • Букет Джейн Остін

  Джейн Остін

  SP 9046

  1043 грн.

  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5
  18 см.

  Коробка кругла  (1 шт.) , Оазис (1 шт.) , Троянда кремова (5 шт.) , Клематис синій (1 шт.) , Скіммія червона (1 шт.) , Геллеборус (морозник) (1 шт.) , Еустома кремова (2 шт.) , Гіперікум червоний (1 шт.) , Троянда кущова кремова (2 шт.) , Фрезія біла (2 шт.) , Зелень (1 шт.) , Стрічка (1 шт.)

  Замовити Детальніше
 • Букет Північна пристрасть

  Північна пристрасть

  SP 8887

  3272 грн.

  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5
  45 см.

  Гвоздика бузкова (4 шт.) , Орхідея Ванда (2 шт.) , Упаковка (1 шт.) , Стрічка (1 шт.) , Трахеліум фіолетовий (3 шт.) , Роза бузкова (7 шт.) , Скімія (3 шт.) , Цукерки Ferrero Rocher 200 г (1 шт.) , Евкаліпт (1 шт.) , Еустома рожева (3 шт.) , Троянда кущова рожева (5 шт.) , Клематис (2 шт.) , Фрезія рожева (5 шт.) , Бувардія (3 шт.)

  Замовити Детальніше
 • Букет Феєрверк ніжності

  Феєрверк ніжності

  SP 8914

  500 грн.

  ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5
  40 см.

  Упаковка (1 шт.) , Роза біло-рожева (3 шт.) , Статиця синя (4 шт.) , Клематис (3 шт.) , Евкаліпт (1 шт.) , Еустома біла (3 шт.) , Стрічка (1 шт.)

  Замовити Детальніше
Показать все букеты

Коли мова заходить про таке квітці як клематис, то чомусь мало у кого в голові вимальовується чітка картинка з точним розумінням, що це за квітка. За фактом, його всі знають, адже цей подарунок природи - справжня зірка літнього сезону. Але ось з назвою якось далеко не у всіх склалося. І якщо ви хочете подарувати своїй близькій людині крапельку літа - то букет, в складі якого будуть ці квіти, стане відмінним рішенням. Тим більше, що купити клематис в Києві - питання декількох хвилин, якщо ви звертаєтеся до теперішнього квітковому гігантові UFL. Щоб композиція, де головним героєм буде клематис, вийшла ефектною, важливо, щоб її створенням займалися досвідчені фахівці, що володіють не тільки певними знаннями і навичками, а й дуже тонким смаком. Ви тільки подивіться на наші букети з клематисом. Думаємо, ви прямо зараз розумієте,

 

Прикрасити квітами весь Київ! Клематис - справжня знахідка з будь-якого приводу.

Зрозуміло, клематис, як самостійний і цілком собі повноцінний квітка, може відмінно виглядати сам по собі. Але у що перетворюється квіткова композиція, коли його учасником стає цей дар флори! Цими квітами можуть прикрашати місто в честь якогось свята, ними ж прикрашають зал урочистих подій та весільні церемонії, такі квіти можуть стати повноцінним презентом для тих, хто хоче порадувати якимось сюрпризом близької людини. Як же і кому варто дарувати клематис? У Києві, можливо, ви легко знайдете ці квіти, але якщо вже ви тут, в магазині квітів і подарунків - саме час дізнатися відповіді на всі свої питання і, зрозуміло, оформити замовлення букета з його подальшою доставкою.

· Багатоликий квітка припадає до душі навіть самим вимогливим представницям прекрасної статі. Селектори не пошкодували сил на те, щоб створити найрізноманітніші варіації цієї рослини. Тому, перед вашим поглядом можуть постати як яскраві пурпурні квіти, так і ніжні білі. Але пам'ятайте, що рослина дуже ніжне і воно вимагає абсолютно делікатного і шанобливого звернення. Даруючи клематиси дівчині, ви підкреслите свої ніжні почуття до неї і натякнете на те, що готові стати для неї опорою.

· Ще один привід клематис купити - Київ є величезний мегаполіс і потребує від своїх жителів вміння адаптуватися в самих різних ситуаціях. Так ось, клематис - якраз таку квітку, який вміє пристосуватися до абсолютно будь-яких умов. Тому, дарувати букет з участю цієї рослини можна і дівчині, в якої є така якість, або тій людині, якій ви бажаєте стати більш гнучким і адаптивним в тих чи інших умовах.

· Ці граціозні рослини символізують мудрість і розум. Це досить просте і, в той же час, екзотична рослина, розкішна краса якого навряд чи зможе залишити когось байдужим. Слава про це подарунок природи розійшлася по всьому світу, хоч і почав він виростати десь в гірських регіонах Європи. Такі квіти додають бадьорості духу і позитивної енергії.

 

Якщо і є в світі квіти, дивлячись на які хочеться загадати бажання і вірити в те, що воно збудеться, так це клематиси. Купити в Києві букети, де саме ця рослина буде грати ключову роль - питання декількох хвилин. Ми подбали про те, щоб у вас був вибір, щоб ви неодмінно знайшли на нашому сайті те, що вас цікавить. Примітно, що фітодизайнери можуть фантазувати «на повну», розробляючи нові композиції з клематисом, адже ця квітка, як ви вже зрозуміли, легко адаптується в самих різних ситуаціях і дозволяє фахівцям використовувати найрізноманітніші техніки для створення букета. Тендітні клематиси можуть виглядати просто бездоганно в ансамблі з іншими літніми або навіть весняними квітами, вони розкішно зливаються воєдино з королевами-трояндами, вони бездоганно доповнюють іриси ... Будь-які ваші побажання цілком можуть перетворитися на реальність. І в UFL, прямо зараз, не виходячи з дому або не залишаючи офісного крісла, ви можете купити клематис. Київ завжди дивує своїми масштабами і частими пробками. Але якщо ви замовите у нас доставку - ви неодмінно почнете замислюватися про те, а не винайшли ми телепорт. Адже незважаючи на погодні умови, наявність пробок або будь-яких форс-мажорних обставин, наші кур'єри завжди прибувають вчасно в умовлене місце.

 

 

 

Самовывоз

Адреса: Киев, Украина, Константиновская 56а, .
Телефон: +38 044 390 9090.
Емейл: [email protected]

Киев - безкоштовна доставка кур'єром (с 09:00 до 21:00)!

Намекнуть о подарке:

Закажите обратный звонок!